Шановні, мами і тата, раді бачити Вас на цій сторінці нашого сайту!

Теніс - це не тільки професійний вид спорту, якому присвятили своє життя тисячі спортсменів, теніс - це захоплююча гра, завдяки якій Ваша дитина зможе розвиватися як фізично, так і інтелектуально; буде почувати себе чудово і розвине навички спілкування.

Чому саме теніс?

Теніс - це не просто фізичні вправи, це заняття, які допоможуть відкрити Вашій дитині дорогу у світ спорту. Вважається, що теніс - це шахи в русі, гра яскравих відчуттів. Бажаєте щоб ваша дитина мала високе становище в суспільстві? Тоді теніс - це перший крок до успіху.

Починати займатися тенісом в нашій школі можна з 5-ти років.

Заняття тенісом зроблять вашу дитину самоорганізованою, впевненою у собі, закладуть у неї любов до спорту і активного способу життя. Після занять дитина буде відчувати емоційний підйом, гарний настрій і самозадоволення, що допоможе їй поліпшити свої показники успішності в школі.

Чому «Скітенс»?

• Наша школа є першою школою тенісу в Полтаві.

• У нас тільки професійні тренери.

• У нашій тенісній школі весело і цікаво - тренери роблять процес занять захоплюючим і різноманітним.

• Ми проводимо заняття тільки на професійно обладнаних кортах з ґрунтовим покриттям. Є відкриті і закриті майданчики.

• Для дітей від 5-ти до 13-ти років організовуються групові заняття.

• Для підлітків з 14-ти років є можливість проводити індивідуальні заняття з тренером або тренування спліт (2 особи + тренер).

• Дитячий інвентар видається безкоштовно!!!

• Можливість брати участь у дитячих турнірах, які проводяться як в нашій школі тенісу так і  поза ії межами

Наша школа прагне зробити теніс доступним для всіх, але при цьому дотримується максимально високих стандартів в організації та проведенні занять. Тому заняття з професійним тренером допоможуть досягти вашій дитині найкращих результатів у спорті та самореалізації.

Чому школа тенісу, а не щось інше?

Тому що теніс - це не тільки спорт, це спосіб життя успішних людей, який не зрівняється із заняттями в гуртках, клубах або фітнес-центрах. В тенісі задіяні всі, без винятку, групи м'язів. Професійний тренер, індивідуальний підхід, досвідчені інструктори - все це дозволяє швидко, доступно і, найголовніше, якісно навчити ваших дітей основам і тонкощам цієї гри, незалежно від віку та фізичної підготовки.

З чого почати?

Зв'яжіться з нами по телефону або приходьте в тенісний клуб «Скітенс», щоб записатися на пробне заняття і познайомитися з нашою школою. Впевнені, що Вашій дитині і вам у нас сподобається.